http://armiadzieci.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner_czwartki-modlitewne_ARMIADZIECI_2014gk-is-118.pnglink
http://armiadzieci.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner_top_ARMIADZIECI_2015_cd-szkolygk-is-118.pnglink
http://armiadzieci.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner_cd_ARMIADZIECI_2014gk-is-118.pnglink
http://armiadzieci.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner_top_web_5gk-is-118.pnglink

Nasi goście

Lenny LaGuardia                                                                                                                                                                                                  od ponad dwóch dekad służy poprzez wyposażanie, umacnianie i mobilizowanie młodych ludzi, rodziców oraz liderów do posługi wśród dzieci oraz ich prowadzenia. Lenny jako mówca i nauczyciel zapraszany przez liczne organizacje i kościoły przekazuje z niezwykłą pasją kluczowe strategie mające na celu doprowadzenie dzieci oraz młodych ludzi do osiągnięcia pełni w Chrystusie i chodzenia w mocy Ducha Świętego. Jest członkiem ścisłego grona przywódczego IHOP KC i dyrektorem Posługi Wyposażania Dzieci i Młodzieży (Children’s Equipping Center – CEC).
 

Marco Cicoletti 
Mąż i ojciec dwóch córek. W maju 1992 roku przeżył spotkanie z Jezusem. Było to dla niego nieoczekiwane i zaskakujące. To doświadczenie całkowicie zmieniło jego życie. Dzięki przeżyciu wylania Ducha Świętego Ewangelia i Słowo Boże stały się żywe i Jezus nie był już „teorią, którą się zwalcza”, ale żywą osobą, za którą się podąża i którą się kocha. Poznał Go osobiście!

Duch Święty natychmiast na jego oczach zaczął się manifestować w znakach i cudach. Marco Cicoletti otrzymał oficjalny list potwierdzający jego posługę od Biskupa Terni - Franco Gualdrini  oraz  jego zastępcy Vincenzo Paglia, który obecnie pełni funkcję Prezydenta Papieskiej Rady ds. Rodziny. Biskup Vincenzo i Marco mają bliskie relacje nie tylko w przestrzeni zawodowej, ale są również serdecznymi przyjaciółmi. To on zachęcał Marco do otwarcia i prowadzenia miejsca spotkań w Narni,  a później  osobiście i oficjalnie celebrował Msze święte oraz wiele razy modlił się za ludzi.

Marco Cicoletti jest członkiem Diecezjalnej Rady Świeckich w Diecezjalnej Radzie Duszpasterskiej.  Założył  wspólnotę “Przyjaciele Jezusa” oraz „Betański Dom Modlitwy” w Narni (Terni - Włochy). Marco jest aktywny w posłudze nauczania, uzdrowienia, uwolnienia oraz modlitwy pełnej mocy. Bóg w ponadnaturalny sposób dał mu budynek przeznaczony na posługę w północnych Włoszech, gdzie również naucza w kościołach parafialnych w Milanie, Bergamo, Veronie oraz Brescii. Jest autorem książek: “Jezus żyje?!” oraz “ Pozwól, aby Duch Święty Cię zapalił”. Pisze artykuły na swojej stronie internetowej www.amicidigesu.it

Michelle Akers
należy do trzeciego pokolenia posługujących w swojej rodzinie. Jej miłość do narodów rozpoczęła się w bardzo młodym wieku, kiedy miała sen o małych dzieciach w Indiach. Pierwszy wyjazd misyjny odbyła na Jamajkę i od tamtej pory podróżuje po całym świecie, służąc między innymi w sierocińcach, szkołach, kościołach, uniwersytetach, radiu a także telewizji. Michelle prowadzi posługę proroczą poprzez słowo i muzykę. Bóg w ponadnaturalny sposób nauczył ją grać na pianinie i obdarzył wieloma pieśniami. Jej piosenka „Pouring out Your Glory” (literalnie – Wylewając Twoją Chwałę) jest śpiewana na całym świecie. Ona sama naucza z wielką radością dzieląc się cudownymi świadectwami które zachęcają całe zgromadzenia aby otworzyć się na „słuchające uszy” i „widzące oczy” poprzez ogłaszanie Słowa Bożego. Jej pasją jest doświadczanie atmosfery nieba objawiającej się już tutaj na ziemi.

Dr Carol Razza
od dwudziestu lat pracuje jako licencjonowany terapeuta oraz prowadzi cieszącą się powodzeniem praktykę poradnictwa rodzinnego w Wellington na Florydzie w USA. Napisała doktorat na temat: badania dzieci i młodzieży oraz pracę magisterską z psychologii terapeutycznej na Uniwersytecie Nova. Prowadzi warsztaty i seminaria związane z tematyką udanego rodzicielstwa. Pracuje jako wykładowca w Palm Beach Community College oraz w katolickim seminarium św. Wincentego a Paulo. Carol jest autorką publikacji GRY RODZINNE wydanej w 1994 roku przez Eric Education Resources oraz współautorką książki FILTR PRZECIWSŁONECZNY opublikowanej w 2001 roku przez Clear Light Communications. Od trzydziestu lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z Paulem, z którym ma dwóch synów, Paula i Timothiego.

Jest zaangażowana w Posługę Kobiet Katolickich Magnificat. Naucza i posługuje podczas wielu konferencji charyzmatycznych na całym świecie. Jest współorganizatorką znanej w USA konferencji charyzmatycznej – Dni Chwały. Konferencja ta cieszy się ogromnym namaszczeniem. Jest ukierunkowana na odkrywanie źródeł, które są w nas. Koncentrując się na Bogu, oddając mu chwałę, zmienia się atmosfera wokół nas, przechodzimy z królestwa ciała do królestwa Ducha, słyszymy Jego głos, przepełnia nas radość, Królestwo Boże szerzy się na ziemi i możemy korzystać j jego dobrodziejstw.

Silvana Abela
urodziła się na Malcie 9 października 1960 r., jako najstarsza spośród sześciorga rodzeństwa. Zanim wstąpiła do ICPE, pracowała jako przedstawicielka handlowa w firmie swojego ojca. Uczestniczyła w pierwszej Szkole Ewangelizacji ICPE na Malcie w 1985 r., a od roku 1989 jest członkiem Wspólnoty Przymierza Chwała Boża. Jako misjonarka ICPE Silvana podróżowała po wielu krajach świata ucząc higieny i siejąc ziarna wiary w dżungli w Borneo, nauczając kleryków w seminarium w USA, przemawiając podczas krajowej konferencji w Nowej Zelandii i ewangelizując na ulicach Europy i Ghany. Prowadziła lub współprowadziła kilka szkół ICPE na Malcie, w Niemczech, Nigerii, Ghanie i Nowej Zelandii. Była również koordynatorką programów formacyjnych dla członków misji. W 1990 r. Silvana podjęła pionierską pracę ICPE w Ghanie i przez następne pięć lat kierowała wyjeżdżającymi tam grupami misyjnymi. Dzieło ICPE w Ghanie rozwija się nadal, a 9 października 2002 r. Silwana obecna była podczas wmurowania kamienia węgielnego pod szpital okulistyczny, w którym mieszkańcy Ghany będą mogli doznać ulgi w swoich cierpieniach fizycznych i duchowych. W latach 1990-1995 Silvana była jedną z liderek baz misji ICPE na Malcie i w Niemczech, a potem dyrektorem nowo powstałej bazy w Nowej Zelandii. Był to czas pionierskiego funkcjonowania ICPE w Wellington, nawiązywania kontaktów z lokalnym Kościołem, budowania wspólnoty i rozpoczynania nowych posług, przygotowywania gruntu pod przyszłą działalność misyjną. W 1999 r. Silvana wyjechała do Rzymu, aby podjąć się funkcji asystentki Maria Capello, założyciela misji ICPE. Koordynowała kilka dużych projektów, takich jak dystrybucja około 3,8 mln kaset z filmem „Jezus” w roku jubileuszowym oraz dubbing do tego filmu w kilku różnych językach. W 2008 r. Silvana przeprowadziła się do Niemiec i obecnie kieruje bazą ICPE w Mannheim. Nadal prowadzi nauczanie podczas różnych szkół ICPE na temat ewangelizacji i duchowości misyjnej. Od 15 lat jest członkiem Rady Wykonawczej Misji ICPE. Ostatnio została wybrana wice-przewodniczącą Misji ICPE. W 2002 r. złożyła śluby ubóstwa, czystości i posłuszeństwa Panu.

ks. Tom DiLorenzo
urodził się w 1946 r. w Bostonie w Stanach Zjednoczonych, a święcenia kapłańskie otrzymał w roku 1979. Pracował w kilku parafiach w rodzinnym stanie Massachusetts, natomiast obecnie pełni funkcję administratora kościoła pw. Różańca Świętego w Winthrop pod Bostonem. Jego miłości do Kościoła sprawia, że priorytetem pracy w parafii jest jej odnowienie duchowe. Od ponad czterdziestu lat zaangażowany jest w działalność Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Głosi ewangelię z wykorzystaniem środków masowego przekazu. Od 1984 r. prowadzi ewangelizacyjny program radiowy W porę i nie w porę, który jest obecnie nadawany przez 15 stacji radiowych na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Jest on również autorem licznych programów telewizyjnych. Działalność księdza Toma charakteryzuje się ogromną intensywnością oraz zapałem. We własnej parafii, w innych miejscach w USA oraz poza granicami swojego kraju prowadzi msze św. z modlitwą o uzdrowienie, konferencje charyzmatyczne (np. Czas Chwały) a także dni skupienia. Spotkania tego typu organizowane są kilkanaście razy w miesiącu. Tematem jednej z głoszonych przez niego w październiku tego roku konferencji jest: „Przyjdź i spotkaj Jezusa, który uzdrawia”.

Maria Vadia
od lat zaangażowana jest w posługę w odnowie charyzmatycznej oraz w działalność stowarzyszenia Magnificat. Urodziła się na Kubie, skąd jej rodzina zmuszona była wyemigrować do Stanów Zjednoczonych na skutek prześladowań. Obecnie mieszka w Miami na Florydzie; jest matką czterech dorosłych synów. Maria jest świecką misjonarką i ewangelizatorką, założycielką fundacji Chwała Boża, która zajmuje się głoszeniem Jezusa i ewangelii,głoszeniem prawdy o zbawieniu i Królestwie Bożym. W jej ramach funkcjonuje grupa modlitewna Chrystusa Króla, szkoła Słowa Bożego, odbywają się modlitwy o uzdrowienie. Maria prowadzi również regularną posługę w więzieniu dla kobiet, organizuje konferencje odnowy charyzmatycznej. Maria jest świecką misjonarką Afryki, gdzie założyła oddział Magnificatu w Ugandzie. Jest autorką książek o tematyce religijnej,min. "Uzdrowienie jest dla ciebie", "Twój język ma moc", opartych na Słowie

Amy Lingamfelter
(lider uwielbienia IHOP - Miedzynarodowym Domu Modlitwy w Kansas City)

jest liderka uwielbienia. Spiewa piesni profetyczne oraz prowadzi warsztaty na ten temat w USA oraz w innych krajach. Odbyla formacje w Miedzynarodowym Domu Modlitwy w Kansas City, gdzie studiowala i spiewala Slowo Boze. Obecnie mieszka w Kansas City i zajmuje sie tworzeniem oraz wykonywaniem piesni chwaly. Jej marzeniem jest gloszenie piekna i chwaly Jezusa.

Kathleen Beckman
Mówczyni na międzynarodowych konferencjach, autorka książek o tematyce religijnej, organizatorka rekolekcji. Od 20 lat działa w Magnificacie, jako koordynatorka oddziału Królowej Pokoju, członkini grupy doradczej Centralnej Grupy Posługi oraz przedstawicielka regionalna zachodu USA. Kathleen naucza w katolickim radiu EWTN na temat uzdrowienia i uświęcenia przez Eucharystię oraz na temat czystości, adoracji i modlitwy. Naucza również w seminariach duchowych w USA i w Europie na temat celibatu.

Ks. Stephen Doktorczyk
Po ukończeniu magisterskich studiów managerskich (MBA) pracował w dużej amerykańskiej korporacji i zajmował się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Odpowiadając na Boże powołanie wstąpił do seminarium amerykańskiego w Rzymie. Po jego ukończeniu studiował prawo kanoniczne na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie, zdobywając tytuł licencjata. Jego pobyt w Rzymie zbiegł się z wielkimi wydarzeniami w życiu Kościoła: śmiercią Jana Pawła II oraz wyborem Benedykta XVI na papieża. Obecnie pracuje jako doradca do spraw kanonicznych w diecezji Orange w Kalifornii. Ta ostatnia funkcja daje mu możliwość stykania się z problemami małżeństw i głębszego zrozumienia konieczności świętości życia małżeńskiego. Od 2008 r. ks. Stephen jest doradcą duchowym oddziału Magnificatu w diecezji Orange, a od 2009 r. posługuje darem uzdrowienia oraz uwolnienia. Jest księdzem obdarzonym mądrością i radością, rozmiłowanym w kapłaństwie.

IHOP
The International House of Prayer jest to międzynarodowy dom modlitwy, w którym nieprzerwanie od 1991 roku trwa uwielbienie.

 

 

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Polityka prywatności.

Hypertension and duloxetine cymbalta while celexa se endurezca antes - o ambos. Subsets of ADHD obsessive home page compulsive disorder the possible for, you well. Irreversible harm to - birth the other side they will you. Research has most current information purposes only antidepressant category NSRI in developing numerous studies the study by controlling your other?

Akceptujesz pliki cookie?

EU Cookie Directive Module Information