Nasze Koncerty

Koncerty Armii Dzieci są jedyne i niepowtarzalne. Nie da się ich porównać z żadnym innym zespołem. Trwają zazwyczaj około godziny i podczas tej godziny ani jedna osoba z publiki nie jest w stanie wysiedzieć w miejscu. Charakterystyczne dla Armii Dzieci jest to, że porywają wszystkie pokolenia. Pod sceną podczas koncertu babcie skaczą z wnuczkami, rodzice z dziećmi, żony z mężami, dziewczyny z chłopakami — są w stanie rozpalić naprawdę każdego. 

Są bardzo przyjaźni dla oczu — kiedy pojawiają się na scenie, życie nabiera kolorów i cały świat zaczyna wirować. To wszystko za sprawą kolorowych koszulek, trampek i grupy tanecznej, która sprawia, że chcesz tańczyć razem z nimi. Całość staje się jeszcze bardziej atrakcyjna przy dźwiękach muzyki płynącej ze sceny. Profesjonalny sprzęt, kreatywni muzycy i wykształceni wokaliści tworzą coś, czemu umniejszylibyśmy nazywając to po prostu aranżem. Zdobywali to latami pod okiem znamienitych muzyków.

Podczas koncertu nie brak improwizacji i bardzo dobrej zabawy. Uczestnicząc w koncercie twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Daj się porwać Armii Dzieci!

Graliśmy

na jednej scenie z: 
Gospel Rain, Full Power Spirit, 
En Gedi, Holy Noiz, Kolah, TGD,
Mate.O, Witek Wilk, Jan Budziaszek,
Grzegorz Głuch, Natalia Niemen,
Gabriela Gąsior, Wojciech Gąsior,
Maciej Kietliński, Michelle Akers,
Amy Lingamfelter (IHOP-KC),
bp Antoni Długosz

Radykalne Uwielbienie

Armia Dzieci prowadzi uwielbienia w ramach koncertów, a także podczas konferencji z gośćmi zarówno z Polski np. bp Edward Dajczak, bp. Andrzej Czaja, Andrzej Sionek, Magda Buczek, ale także zza granicy, takimi jak: abp Rino Fisichella (Watykan), o. John Bashobora (Uganda), Maria Vadia (USA), Daniel Ange (Francja), o. Antonello Cadeddu, o. Enrique Porcu (Sao Paolo).

Charakterystyczne dla zespołu jest to, że potrafi w jedności współpracować z mówcą. Ich doskonałe umiejętności muzyczne i wokalne sprawiają, że odnajdują się w każdym rodzaju muzyki, zarówno kubańskiej, afrykańskiej, jak i nowoczesnym repertuarze czy tradycyjnych pieśniach znanych przez uczestników. Jest jednym z niewielu zespołów w Polsce, które śpiewają całkowicie spontaniczne nowe pieśni na cześć Jezusa. Ta spontaniczność pozwala zespołowi zaangażować wszystkie pokolenia w chwalenie Boga muzyką i śpiewem. Uwielbienia prowadzone przez Armię Dzieci są interaktywne, porywają zarówno dzieci, które tak często borykają się z nudą, rodziców, jak i osoby starsze.

Zespół wydał 3 płyty "Daj się podpalić!", które zawierają zapis spontanicznego uwielbienia zarejestrowanego na żywo.

Prowadziliśmy 

uwielbienie podczas
konferencji z:
abp Rino Fisichella, bp Edward Dajczak,
bp Andrzej Czaja, ks. Jan Kruczyński,
Andrzej Sionek, Magda Buczek,
Maria Vadia, ks. Tom Dilorenzo,
Carol Razza, Marco Cicoletti,
o. John Bashobora, Daniel Ange,
o. James Manjackal, Borys Grisenko,
o. Antonello Cadeddu, o. Enrique Porcu


Zaproś nas!

HISTORIA

2010

Początki

Zespół powstał w 2010 r. i jest częścią projektu Armia Dzieci, który tworzony jest przez rodziny. Początkowo zespół grał podczas dużych konferencji organizowanych w Polsce z udziałem zagranicznych gości. Bardzo szybko jednak zaczął się rozwijać, wchodząc na sceny z materiałem koncertowym. W tym czasie ukazała się pierwsza wspólna płyta Armii Dzieci i En Gedi.
2011

Nowe sceny

Od 2011 roku zespół koncertował z dotychczasowym materiałem oraz z nowym materiałem kolędowym na scenach w całej Polsce, między innymi w Kołobrzegu, Kostrzynie nad Odrą dla projektu odbywającego się w ramach Przystanku Woodstock, w Lublinie, Koszalinie, Słupsku. W tym czasie zaczął kreować się nowy materiał na płytę, która niedługo potem ukazała się światu i okazała się absolutnym hitem.
2013

Jesteśmy nr 1

Płyta Armii Dzieci - New Generation of Worship została płytą roku 2013 wybieraną przez użytkowników portalu Chrześcijańskie Granie, wygrywając z takimi zespołami jak Maleo Reggae Rockers, Porozumienie. 
A jaka jest najlepsza płyta roku 2013? Żywiołowa i radosna. Przeplatana Słowem Bożym i gitarowymi brzmieniami. Na pewno nie kopiuje bezmyślnie wzorców znanych np. z Arki Noego. Projekt jest ciekawy nie tylko ze względów muzycznych. Obejmuje on znacznie więcej.
– Chrześcijańskie Granie
2015

Armia Dzieci Dzieciom

W 2015 roku ukazała się kolejna studyjna płyta zespołu .
2016

Daj się podpalić - ŚDM Kraków 2016

Wydalismy 3 płytę LIVE Daj się podpalić i zagraliśmy 3 koncerty podczas Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie

FreshMail.pl