[WSPOMNIENIA] IHOP lepszy niż Disneyland. Relacja z posługi w Kansas City – dr Anna Saj

Do Kansas City przyjechałam razem ze swoimi córkami. Gabi i Aniela są zafascynowane tym, co tu się dzieje. Uwielbiam patrzeć na zapał Anieli mojej 13-latki, która spędza całe godziny w pokoju modlitwy i jest szczęśliwa. Bardziej niż w Disneylandzie. To znak czasu. Dzieci nasze chcą być tam, gdzie jest poruszenie serc na głos zapowiedzi tego, że Pan powróci.

Zaprosił nas tu Lenny Laguardia, który jest pod wrażeniem tego, co robimy w Polsce jako Armia Dzieci. Zostałam poproszona, aby poprowadzić nauczanie w CHILDREN’S EQUIPPING CENTER IHOPP KC. Był to weekendowy serwis dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Lubię nauczać dzieci. Na początku, kiedy zaczynaliśmy ARMIĘ DZIECI, robiłam to rzadko, raczej tylko wtedy, kiedy nie było nikogo innego. Sporo czasu zajęło mi przejście ze świadomości osoby zwołującej ARMIĘ DZIECI do osoby, która podejmuje służbę głoszenia im słowa pośród znaków i cudów. Przełomem dla mnie było, kiedy mój nastoletni syn Rafał prorokował nade mną, że Bóg chce mnie w ten sposób używać. Prorokował, że będę miała dla nich autorytet nauczycielski. Przyjęłam to i lubię to robić.


Czy wiesz, że w lutym Maria Vadia wraz z dr Anną Saj będą posługiwać w Grudziądzu i Lublinie.
9 - 11 lutego, Szkoła Prorocza, Grudziądz
23 - 25 lutego, Szkoła Ducha Świętego, Lublin
Zobacz więcej


Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek zostanę zaproszona, aby przyjechać do IHOP KC w takim celu. Może to nic wielkiego głosić do dzieciaków. Ale widząc to, co dzieje się w rzeczywistości duchowej wiem, że robię rzeczy, dzięki którym Kościół Chrystusowy przetrwa. Jestem szczęśliwa z tego powodu, że znalazłam się w samym centrum Serca Ojca, który kocha dzieci. Moje „tak” dla ARMII DZIECI zmieniło życie moje, mojego małżeństwa, całej mojej rodziny i wielu rodzin, które z zapałem i gorliwością podejmują słowo, aby pozwolić dzieciom przyjść do Jezusa.

Dużo inspiracji czerpiemy z CEC IHOP KC. Wiele praktycznych wskazówek, historia 15 lat to potęga doświadczeń. ARMIA DZIECI wystartowała 5 lat temu. Wciąż jeszcze odczytujemy szczegóły naszego charyzmatu. Leny Laguardia jest poruszony tym, że to samo poruszenie Ducha Świętego było niezależnie w Kansas City i w Polsce. Z tego powodu tu jestem, aby rozmawiać i dzielić się doświadczeniami.

dr Anna Saj (rok 2016)

Psst. Nadal można WYGRAĆ 2 VIP WEJŚCIÓWKI na Noc Chwały, której mówcą będzie dr Anna Saj. Szczegóły tutaj.


Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz

FreshMail.pl