Dokonałam aborcji. Nie wiedziałam, co czynię – Maria Vadia

Chrześcijański Sylwester
Lublin, 28-31 GRUZostałam mężatką. Mieliśmy dwóję dzieci. Bardzo szybko byłam w ciąży z trzecim dzieckiem, więc postanowiła, że nie zatrzymam tego dziecka. To przecież taka niedogodność. Zbyt szybko pojawiło się po pierwszej dwójce. Pojechałam do kliniki, która dokonała aborcji. Nie wiedziałam, co czynię.

To oznacza trwać w ciemności. Wierzyłam w kłamstwo. Nie miałam w sobie prawdy. Dopuściłam się aborcji. A potem miałam trójkę dzieci i wtedy poznałam Jezusa. Otrzymałam chrzest w Duchu Świętym i nagle zrozumiałam, co zrobiłam. Byłam winna zabójstwa mojego własnego dziecka. Wyznałam to Panu. Poszłam do spowiedzi do księdza, ale nadal nie miała w sobie wolności…

czas 47:30

Zapraszam Cię na Kurs Przemiany Myślenia:
- 7 GRU, Lublin

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś na:
www.szkoladucha.pl

Zapraszam Cię na Noc Chwały 28-30 grudnia w Lublinie!

Noc Chwały, to spotkanie z Bożą atmosferą burzącą wszelkie bariery, budujące porozumienie ponad podziałami, przestrzeń zrozumienia i szukania jedności w różnorodności. Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie doświadczymy obietnicy, że to co stare minęło, a Bóg wszystko czyni NOWE!

Już dziś możecie kupić bilety na Noc Chwały, w promocyjnej cenie (40% zniżki), która obowiązywać będzie tylko 5 dni – tym bardziej zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej na www.noc.chwaly.pl.

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Zaproście znajomych i udostępnijcie tę informację.


dr Anna Saj

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz