9. Chcesz widzieć zmiany? Zacznij od siebie – Małgorzata Dąbrowska

Wszystko co robimy dobrze lub źle, ma wpływ na innych ludzi. W związku z tym niestety często jest tak, że choroby są wynikiem grzechów innych ludzi. Przecież wiemy jak wiele zła dzieje się w branżach związanych z żywnością, medycyną, lekarstwami.

Mnóstwo chorób też jest wynikiem nieuczciwości i grzechów innych ludzi. Ale to dotyczy nas. Możemy się złościć albo możemy sobie zadać pytanie. Skoro tak jest, to moje działanie, moje zachowania, też mają znaczenie. Czyli ja jestem odpowiedzialna za to, co robię z moim życiem. I ja też to przeżywałam. Niech on się zmieni, niech ona się zmieni. Nie. To ja się muszę zmienić. To ja muszę być odpowiedzialna za swoje życie, za świat wokół mnie. To ja mogę powodować więcej dobra albo więcej zła. To ja muszę podejmować każdego dnia, każdej minuty, każdej sekundy decyzję, w którą stronę idę, pod którym sztandarem jestem.

czas: 3:00

#ProjektYouTube #NocChwały #ArmiaDzieci

Małgorzata Dąbrowska – https://www.facebook.com/malgorzatadabrowska.debica

Szanowni Państwo, oto kolejny filmy na 52 tygodnie 2020 roku! Ależ jesteśmy tym projektem podekscytowani!

Noc Chwały już za nami, ale nie zwalniany tempa, przygotowujemy się do kolejnej! Przedstawiamy wam niesamowitych ludzi, którzy specjalnie dla was nagrali 52 wideo. Oto oni:

Michał Świderski, Liliana Świderska, Marcin Zieliński, ks. Tomasz Szałanda, Anna Weigl, Jacek Weigl, Anna Saj, Krzysztof Sowiński, Maja Sowińska, Adam Duszyński, Adam Szamraj, Michał Saj, Małgorzata Dąbrowska, Michał Jeleń i inni!

Co tydzień będziemy publikować wideo pełne treści w tematach bliskich budowania Królestwa Bożego. Ich celem jest zbudowanie, podniesienie i pokrzepienie wszystkich, którzy tego potrzebują, oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem! Różnorodność aż kipi! Każdy miał do dodania swój kawałek tortu i efekt jest nieziemski!

Pamiętaj, żeby zasubskrybować nasz kanał i wcisnąć dzwoneczek!

Możesz wesprzeć nasze działania i tworzenie takich treści przez:

– Regularne wsparcie przez serwis Patronite pod linkiem https://patronite.pl/armiadzieci

– Wpłatę na rachunek bankowy dostępny tutaj: https://armiadzieci.pl/kontakt

– Przyjazd całą rodziną na Weekendową Szkołę: https://szkoladucha.pl

– Przyjazd na Obóz Letni: https://armiadzieci.pl/oboz/

– Przyjazd na Noc Chwały: http://noc.chwaly.pl

– Regularne dziękczynienie za to, co Bóg robi przez nas!

Wskakuj na naszego Facebooka, na którym jest jeszcze więcej aktualnych treści: http://fb.me/armiadzieci

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz