Ciągle wracam do tego samego grzechu. Co robić? // Ułóż Swoje Życie

Ciągle wracasz do tego samego grzechu?
Znowu upadasz w tym samym miejscu?
I nie wiesz już, czy to jeszcze walka, czy tylko kręcenie się w kółko?

W tym live z serii „Ułóż Swoje Życie” rozmawiamy o upadkach, wstydzie, skrusze, łasce i o tym, jak wracać do Boga wtedy, kiedy człowiek sam ma już siebie dosyć.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

* ciągle wracasz do tego samego grzechu
* po upadku uciekasz od modlitwy zamiast wracać do Boga
* nie wiesz, jak odróżnić skruchę od poczucia winy
* próbujesz walczyć samą silną wolą i widzisz, że to nie wystarcza
* chcesz zrozumieć, jak wygląda realna współpraca z łaską w codzienności

Podczas live’a porozmawiamy między innymi o tym:

* co zrobić, kiedy ciągle wracam do tego samego grzechu,
* czy Bóg ma mnie dość, jeśli kolejny raz upadam w tym samym miejscu,
* jak odróżnić skruchę od poczucia winy, które mnie dobija,
* dlaczego sama silna wola nie wystarcza,
* jak wrócić do Boga zaraz po upadku, zamiast uciekać od modlitwy,
* czy najpierw muszę się „ogarnąć”, żeby Bóg mógł mnie prowadzić,
* jak rozpoznać, co mnie uruchamia przed upadkiem,
* jak wygląda realna współpraca z łaską w codzienności,
* kiedy potrzebuję spowiedzi, kierownictwa duchowego, terapii albo wspólnoty,
* jak nie budować swojej tożsamości na tym, z czym walczę.

Jeśli chcesz wejść głębiej i korzystać z tego, co tworzymy w Szkole Ducha
👇 31 Maja o 10:00 będę prowadził szkolenie Dlaczego odkładamy swoje życie na później
Zapisz się tutaj: https://event.webinarjam.com/ro53n/register/glx71b64

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz