Rzeczywiście moje ciało jest zamieszkiwane przez Ducha Świętego – dr Anna Saj

Chrześcijański Sylwester
Lublin, 28-31 GRURzeczywiście jestem świątynią. Rzeczywiście moje ciało jest zamieszkiwane przez Ducha Świętego. To jest fantastyczne. To mnie pasjonuje.

Życie w takiej świadomości tego, że jak sobie idę, czy gotuję obiad, czy obieram ziemniaki, to Duch Święty jest we mnie, jest obecny. Temu towarzyszy pasja, bo ja cały czas się staram żyć w świadomości tego, że Duch Święty jest we mnie, że On zna myśli Boga Ojca i On jest dostępny. Kiedy obieram ziemniaki, myślę o tym, czego ode mnie chcę Bóg. Jakie są jego plany i zamiary?

Największe takie objawienia mam, gdy z parteru, gdzie mam kuchnię, wchodzę na drugie piętro gdzie mam pralnie, żeby zmienić pranie. W tym czasie, gdy idę na górę, to bardzo często Duch Święty do mnie mówi.

czas: 3:00

Zapraszam Cię na Kurs Przemiany Myślenia:
- 7 GRU, Lublin

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś na:
www.szkoladucha.pl

Zapraszam Cię na Noc Chwały 28-30 grudnia w Lublinie!

Noc Chwały, to spotkanie z Bożą atmosferą burzącą wszelkie bariery, budujące porozumienie ponad podziałami, przestrzeń zrozumienia i szukania jedności w różnorodności. Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie doświadczymy obietnicy, że to co stare minęło, a Bóg wszystko czyni NOWE!

Już dziś możecie kupić bilety na Noc Chwały, w promocyjnej cenie (40% zniżki), która obowiązywać będzie tylko 5 dni – tym bardziej zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej na www.noc.chwaly.pl.

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Zaproście znajomych i udostępnijcie tę informację.


dr Anna Saj

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz