Jak obalić twierdzę, którą mamy w głowie – dr Anna Saj

Chrześcijański Sylwester
Lublin, 28-31 GRUBóg w swojej wielkiej miłości posłał swojego syna, który wyrwał mnie w tej ciemności i posadził mnie na Wyżynach niebieskich. Dostęp do tych skarbów mam przez zmianę swojego sposobu myślenia, przed odnowienie swojego myślenia, które dokonuje się przez to, że musisz się przyjrzeć temu, czy schematy myślowe, jakie masz, nie są fałszywe, czy nie opierasz się na kłamstwach, czy nie masz twierdz kłamliwych.

Możesz mieć przekonanie o tym, że nigdy nie nauczysz się matematyki, a to jest nieprawda o tobie, dlatego że Bóg może ci w tym pomóc. Bóg może doprowadzić cię do miejsca, w którym będziesz odnosił sukcesy z matematyki i tak jest z każdą dziedzinę twojego życia!

Zapraszam Cię na Kurs Przemiany Myślenia:
- 7 GRU, Lublin

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś na:
www.szkoladucha.pl

Zapraszam Cię na Noc Chwały 28-30 grudnia w Lublinie!

Noc Chwały, to spotkanie z Bożą atmosferą burzącą wszelkie bariery, budujące porozumienie ponad podziałami, przestrzeń zrozumienia i szukania jedności w różnorodności. Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie doświadczymy obietnicy, że to co stare minęło, a Bóg wszystko czyni NOWE!

Już dziś możecie kupić bilety na Noc Chwały, w promocyjnej cenie (40% zniżki), która obowiązywać będzie tylko 5 dni – tym bardziej zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej na www.noc.chwaly.pl.

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Zaproście znajomych i udostępnijcie tę informację.


dr Anna Saj

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz