Jesteśmy zwycięzcami! Jak? Dzięki krwi Jezusa – Maria Vadia

Nigdy Więcej Sierot - Maria Vadia - Audiobook Promo

Kochani jest obiecana niespodzianka Adwentowa ;-) Jako pierwsi wysłuchacie tych materiałów, bo nigdzie jeszcze nie były publikowane.Posłuchajcie i podajcie dalej!Dobrego słuchania i mamy nadzieję, że niespodzianka się podoba!Czyta: s. Malgorzata Stankiewicz SCSC

Opublikowany przez Maria Vadia w Polsce na 18 grudnia 2017
Chrześcijański Sylwester
Lublin, 28-31 GRUMamy dla was ciekawy kawałek książki Marii Vadii:

Czy biegniesz do Taty, gdy zgrzeszysz, czy raczej uciekasz od Niego? Wypracuj w sobie nawyk natychmiastowego zwracania się ku niemu, gdy przychodzą najgorsze momenty. Nieprzyjaciel chciałby, abyś zachowywał się wręcz przeciwnie. Chce, żebyś zaczął unikać Taty, dzięki czemu on będzie Ci mógł bez trudu wmówić, że Tata Cię nie kocha.

czas: 3:30

Cała płyta do kupienia tutaj.

Zapraszam Cię na Kurs Przemiany Myślenia:
- 7 GRU, Lublin

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś na:
www.szkoladucha.pl

Zapraszam Cię na Noc Chwały 28-30 grudnia w Lublinie!

Noc Chwały, to spotkanie z Bożą atmosferą burzącą wszelkie bariery, budujące porozumienie ponad podziałami, przestrzeń zrozumienia i szukania jedności w różnorodności. Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie doświadczymy obietnicy, że to co stare minęło, a Bóg wszystko czyni NOWE!

Już dziś możecie kupić bilety na Noc Chwały, w promocyjnej cenie (40% zniżki), która obowiązywać będzie tylko 5 dni – tym bardziej zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej na www.noc.chwaly.pl.

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Zaproście znajomych i udostępnijcie tę informację.


dr Anna Saj

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz