Kolorowanki biblijne

Armia Dzieci Dzieciom!

Chcesz przekazać dzieciom wiarę?

Świetnie! Tak dokładnie tak, jak my. Starasz się opowiadać im historie biblijne, ale brakuje środków przekazu? Czytasz im Biblię, a dzieci po 10 minutach siedzą znudzone i zniecierpliwione. Kolorowanki mogą ci pomóc! 

Proste rozwiązanie...

Przeprowadziliśmy setki zajęć dla dzieci opartych o Pismo Święte. Nauczyliśmy się, że najlepszy sposób dotarcia do dziecka, to przekazać historię na tysiąc różnych sposobów. Czytanie, scenka, wspólna zabawa, piosenka, film i oczywiście — Kolorowanka! 

50 stron świetnej zabawy!

Wydrukuj biblijną kolorowankę z fragmentami z Pisma Świętego i zainspiruj swoje dzieci dobrymi treściami. Koloruj, rozwiązuj zagadki, i baw się dobrze razem z nimi. To świetny czas nie tylko na budowanie relacji, ale również rozwijania zdolności grafomotorycznych naszych dzieci.  

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i adres e-mail, a my wyślemy Ci plik do pobrania. Nie czekaj, zainwestuj w swoje dzieci!

Wesprzyj nas

Podoba ci się to co robimy?

Powiedz o tym znajomym! Możesz udostępnić tę stronę na Facebooku i innych mediach społecznościowych. Jeżeli chcesz, możesz również pobłogosławić nas finansowo. 

Pamiętaj! Dzieci nie są przyszłością naszego Kościoła, ale jego teraźniejszością! Dzisiaj mamy wpływ na to, czy w przyszłości przejmą od nas pałeczkę.


Chcę was pobłogosławić

Darowizna

armiadzieci.pl

Co robimy? Sprawdź naszą stronę

Kochani! 

Potrzebujemy waszego wspracia Wspierając nas, pomagasz nam dzielić się Ewangelią z całą Polską.