Nie poddawaj się, Bóg dotrzyma słowa – Gabriela Sawa

Chrześcijański Sylwester
Lublin, 28-31 GRUBóg jest wierny złożonemu słowu. […] Jeżeli wypełnił obietnice, którą złożył Abrahamowi, Dawidowi, Maryi, Józefowi, czy Symeonowi, to dlaczego nie miałby wypełnić obietnicy, którą złożył tobie. Nawet jeżeli czekasz już tyle lat, nawet jeżeli otrzymałeś ją dopiero wczoraj, albo dzisiaj, to niezależnie od tego, kiedy ona się wypełni, Bóg jest temu wierny. Bóg jest dla ciebie, a ty jesteś dla Niego, i twoja obietnica jest wypełnieniem doskonałego planu Bożego, który Bóg ma dla ciebie, więc bądź cierpliwy i wiedz, że Bóg jest po Twojej stronie.

Złote Myśli odc. 9 

Psst. Co robisz w Sylwestra? Może chcesz wpaść na Noc Chwały?

Zapraszam Cię na Kurs Przemiany Myślenia:
- 7 GRU, Lublin

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś na:
www.szkoladucha.pl

Zapraszam Cię na Noc Chwały 28-30 grudnia w Lublinie!

Noc Chwały, to spotkanie z Bożą atmosferą burzącą wszelkie bariery, budujące porozumienie ponad podziałami, przestrzeń zrozumienia i szukania jedności w różnorodności. Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie doświadczymy obietnicy, że to co stare minęło, a Bóg wszystko czyni NOWE!

Już dziś możecie kupić bilety na Noc Chwały, w promocyjnej cenie (40% zniżki), która obowiązywać będzie tylko 5 dni – tym bardziej zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej na www.noc.chwaly.pl.

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Zaproście znajomych i udostępnijcie tę informację.


dr Anna Saj

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz