Szatan jest tym bardzo zainteresowany – dr Anna Saj

Chrześcijański Sylwester
Lublin, 28-31 GRUPrzez wiele lat życia myślałam o tym, że to jest normalne, że jak się obudzę rano w poniedziałek, to jestem niezadowolona. I kiedy mi się nie chciało zrobić, to mówiłam sobie: „mam taką słabą wolę. Nie chce mi się tego robić i nie będę tego robić, bo mi się nie chce”.

Wielkim odkryciem było dla mnie zrozumienie tematu, o którym mówi Święty Paweł — duszy i ciała. Mój duch z powodu mojej decyzji i tego, że jestem ochrzczona, został wskrzeszony we mnie i Duch Święty jest moim doradcą. Codziennie mi doradza, jak mam żyć. Duch Święty nauczył mnie tego, że nie muszę całego swojego życia opierać o to, co czuję, ale żeby nabrać takiego nawyków, w którym reaguje pozytywnie na trudności, które mnie spotykają, a spotykają mnie takie same trudności, jak każdego z nas. Kiedy moja pierwsza wnuczka Sara zmarła…

czas 0:43 #BoskieMyśli

Zapraszam Cię na Kurs Przemiany Myślenia:
- 16 LIS, Bydgoszcz
- 7 GRU, Lublin

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś na:
www.szkoladucha.pl

Zapraszam Cię na Noc Chwały 28-30 grudnia w Lublinie!

Noc Chwały, to spotkanie z Bożą atmosferą burzącą wszelkie bariery, budujące porozumienie ponad podziałami, przestrzeń zrozumienia i szukania jedności w różnorodności. Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie doświadczymy obietnicy, że to co stare minęło, a Bóg wszystko czyni NOWE!

Już dziś możecie kupić bilety na Noc Chwały, w promocyjnej cenie (40% zniżki), która obowiązywać będzie tylko 5 dni – tym bardziej zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej na www.noc.chwaly.pl.

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Zaproście znajomych i udostępnijcie tę informację.


dr Anna Saj

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz