To wzbudza moją wiarę – Maria Vadia

Chrześcijański Sylwester
Lublin, 28-31 GRUKiedy niektórych ludzi pytasz: “Co słychać?”, to słyszysz litanie narzekań. A potem mówisz: “Po co pytałem. Tylko o tym gadają”.

“Gdybyś tylko wiedział, co mi się wydarzyło wczoraj. Gdybyś tylko wiedział, co ta osoba powiedziała”. Widzisz, problem jest ich rzeczywistością. Dlatego wczoraj pytałam: “Czy żyjesz w problemie? Czy żyjesz w Królestwie?

Problem wtedy staje się większy niż Bóg. A przeciwieństwem tego jest, kiedy zaczynamy dziękować Bogu i chwalić Go. My wtedy spotykamy wielkość Boga i wiemy wtedy, że wszystko jest możliwe, dlatego który wierzy.

Czas 12:30

W związku z wieloma pytaniami podajemy informację o terminie oraz miastach w których będzie Maria Vadia w Polsce w październiku. Szczegóły już od poniedziałku na stronie www.mariavadia.pl

Zapraszam Cię na Kurs Przemiany Myślenia:
- 16 LIS, Bydgoszcz
- 7 GRU, Lublin

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś na:
www.szkoladucha.pl

Zapraszam Cię na Noc Chwały 28-30 grudnia w Lublinie!

Noc Chwały, to spotkanie z Bożą atmosferą burzącą wszelkie bariery, budujące porozumienie ponad podziałami, przestrzeń zrozumienia i szukania jedności w różnorodności. Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie doświadczymy obietnicy, że to co stare minęło, a Bóg wszystko czyni NOWE!

Już dziś możecie kupić bilety na Noc Chwały, w promocyjnej cenie (40% zniżki), która obowiązywać będzie tylko 5 dni – tym bardziej zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej na www.noc.chwaly.pl.

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Zaproście znajomych i udostępnijcie tę informację.


dr Anna Saj

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz