Czwartkowe Spotkanie Modlitewne

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Czas:

3 sierpnia 2017 | 18:30

Miejsce

Galeria GALA, 3 piętro, sala konferencyjna
Fabryczna 2
Lublin,20-301
Jak dojechać

Czwartkowe Spotkanie Modlitewne

Czwartkowe Spotkania Modlitewne są otwarte dla każdego. Jeżeli chcesz z nami uwielibać Boga, słuchać dobrego nauczania, albo potrzebujesz modlitwy w jakiejś intencji, lub posługi – przyjdź! Od 18:30 spotykamy się przy kawie, herbacie a potem razem zbliżamy się do Boga.

RODZICE – PRZYJDŹCIE Z DZIEĆMI!

Czwartkowe Spotkania Modlitewne w Lublinie, to miejsce w którym chcemy wzrastać w wierze i przybliżać się do Jezusa, upodabniając się do Niego. Podczas spotkań oddajemy Bogu chwałę, słuchamy wspaniałego nauczanie dr Anny Saj, które przemienia nasze serca, posługujemy każdemu kto tego potrzebuje, a przede wszystkim dobrze się bawimy i budujemy relacje.

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca w Lublinie, potrzebujesz jakiej kolwiek posługi albo po prostu chcesz spotkać fajnych ludzi i zbliżyć się do Boga, to jest to miejsce dla Ciebie! Spotykamy się całymi rodzinami w Galerii GALA w salce konferencyjnej na 3 piętrze już od 18:30. Zaczynamy od dobrej kawy, herbaty i spotkania z ludźmi a potem poświęcamy czas Bogu.

Uwielbienie prowadzi Armia Dzieci – drupa świeckich misjonarzy Katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja, a nauczanie mówi dr Anna Saj – doktor nauk teologicznych, założycielka Spotkań dla Kobiet Katolickich Magnificat, namaszczony mówca i posługujący.

RODZICE – PRZYJDŹCIE Z DZIEĆMI!

Czas

3 sierpnia 2017 | 18:30

Miejsce

Galeria GALA, 3 piętro, sala konferencyjna
Fabryczna 2
Lublin,20-301
Jak dojechać

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz