Otwarte Spotkanie Modlitewne – Czwartek w Lublinie

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Czas:

30 maja 2019 | 18:00 - 20:00

Miejsce

Galeria GALA, 3 piętro, sala konferencyjna
Fabryczna 2
Lublin,20-301
Jak dojechać

Otwarte Spotkanie Modlitewne – Czwartek w Lublinie

// MIEJSCE
Centrum Handlowe Gala
3 piętro, sala konferencyjna

Czwartkowe Spotkania Modlitewne są otwarte dla każdego.

Jeżeli chcesz z nami uwielbiać Boga, słuchać dobrego nauczania, albo potrzebujesz modlitwy w jakiejś intencji, lub posługi — przyjdź! Od 18:30 spotykamy się przy kawie, herbacie, a potem razem zbliżamy się do Boga.

Czwartkowe Spotkania Modlitewne w Lublinie to miejsce, w którym chcemy wzrastać w wierze i przybliżać się do Jezusa, upodabniając się do Niego. Podczas spotkań oddajemy Bogu chwałę, słuchamy wspaniałego nauczanie dr Anny Saj, które przemienia nasze serca. Posługujemy każdemu, kto tego potrzebuje, a przede wszystkim dobrze się bawimy i budujemy relacje.

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca w Lublinie, potrzebujesz jakiejkolwiek posługi albo po prostu chcesz spotkać fajnych ludzi i zbliżyć się do Boga, to jest to miejsce dla Ciebie! Spotykamy się całymi rodzinami w Galerii GALA w salce konferencyjnej na 3 piętrze już od 18:30. Zaczynamy od dobrej kawy, herbaty i spotkania z ludźmi, a potem poświęcamy czas Bogu.

// UWIELBIENIE I MÓWCA

Uwielbienie prowadzi Armia Dzieci — grupa świeckich misjonarzy Katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja, a nauczanie mówi dr Anna Saj — doktor nauk teologicznych, założycielka Spotkań dla Kobiet Katolickich Magnificat, namaszczony mówca i posługujący.

RODZICE — PRZYJDŹCIE Z DZIEĆMI!

Czas

30 maja 2019 | 18:00 - 20:00

Miejsce

Galeria GALA, 3 piętro, sala konferencyjna
Fabryczna 2
Lublin,20-301
Jak dojechać