Czujesz się jak ta 1 zagubiona z 100 owiec? On zostawia resztę, by Ciebie znaleźć! – dr Anna Saj

Chrześcijański Sylwester
Lublin, 28-31 GRUMoże Ci się wydaje, że wszystkim dookoła jest dobrze, a Ciebie to nie dotyczy Jezus się Ciebie pyta: Jak Ci się wydaje? Czy ja Ciebie nie kocham? Wierzę, że są tutaj ludzie, którzy myślą o tym, że zostali przez Boga pominięci. Może nawet nie masz w sobie takiego oskarżenia do Boga, ale nie czujesz, nie masz takiego przekonania, że jesteś szczególnie wybrany. A Bóg dzisiaj mówi do Ciebie, że to Ty jesteś owcą, za którą On idzie. Jeden ze stu. Amen? Bóg dzisiaj patrzy na Ciebie i mówi: Wydawało Ci się, że ta jedna owieczka to nie Ty, a to jesteś Ty!
dr Anna Saj

Nagrane podczas cotygodniowego czwartkowego spotkania w Lublinie. Wpadnij do nas:
https://armiadzieci.pl/kontakt

Zapraszam Cię na Kurs Przemiany Myślenia:
- 16 LIS, Bydgoszcz
- 7 GRU, Lublin

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś na:
www.szkoladucha.pl

Zapraszam Cię na Noc Chwały 28-30 grudnia w Lublinie!

Noc Chwały, to spotkanie z Bożą atmosferą burzącą wszelkie bariery, budujące porozumienie ponad podziałami, przestrzeń zrozumienia i szukania jedności w różnorodności. Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie doświadczymy obietnicy, że to co stare minęło, a Bóg wszystko czyni NOWE!

Już dziś możecie kupić bilety na Noc Chwały, w promocyjnej cenie (40% zniżki), która obowiązywać będzie tylko 5 dni – tym bardziej zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej na www.noc.chwaly.pl.

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Zaproście znajomych i udostępnijcie tę informację.


dr Anna Saj

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz