Zaproszenie na Magnificat – Spotkanie Kobiet Katolickich – Lublin 13 czerwca 2017


/// INFORMACJE
https://www.facebook.com/events/184874652038518/

Dzień kobiet nie musi być raz w roku! Przyjdź na Spotkanie Kobiet Katolickich Magnificat w Lublinie i spędź wspaniały wieczór w damskim gronie.

/// MAGNIFICAT
uroczyste spotkanie, tylko dla kobiet! Spotkajmy się we wspaniałej atmosferze, aby porozmawiać, zjeść wystawny posiłek, posłuchać świadectwa zaproszonego gościa i razem się modlić. Drogie kobiety, czekamy na was!

/// PROGRAM
– Uroczysty posiłek
– Uwielbienie
– Świadectwo gościa
– Posługa

/// ZAPISY
tel: 506 079 054
mail: edyta@magnificat.pl
Konieczność rezerwacji miejsc

/// Czym jest MAGNIFICAT?
MAGNIFICAT jest adresowany do kobiet. Jego celem jest pomoc kobietom w coraz większym otwieraniu się na działanie Ducha Świętego przez głębsze zawierzenie się Jezusowi jako Panu. Dokonuje się to przez miłość, służbę i dzielenie się Dobrą Nowiną o Zbawieniu. W ten sposób Magnificat stwarza możliwość wzrostu w wierze i świętości.

/// Skąd nazwa MAGNIFICAT?
MAGNIFICAT jest słowem pochodzącym z łacińskiego wersetu “Magnificat anima mea Dominum”- “Wielbi dusza moja Pana”. Słowa te pochodzą z Ewangelii Św. Łukasza, 1,46 i są odpowiedzią Maryi na radosne pozdrowienie Świętej Elżbiety. Scena spotkania Świętej Elżbiety z Maryją jest inspiracją dla posługi Magnificat’u. Ta posługa kobiet w Kościele rzymskokatolickim, za przykładem Maryi i Św. Elżbiety rodzi żywą wiarę w Boga i w Jego działanie w naszym życiu razem z miłością do Maryi i Kościoła.

/// Do kogo jest skierowany?
MAGNIFICAT skierowany jest do kobiet, których wiara w osobę Jezusa Chrystusa pozwala wierzyć im w działanie Ducha Świętego w ich życiu. MAGNIFICAT cieszy się też dużym zainteresowaniem wśród kobiet, które doświadczają zmagań związanych ze swoją wiarą lub które straciły kontakt Kościołem. MAGNIFICAT może być cennym narzędziem ewangelizacyjnym.

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz