Zmartwychwstaliśmy razem z Nim! – dr Anna i Jacek Saj

Chrześcijański Sylwester
Lublin, 28-31 GRUWierzący w Jezusa Chrystusa, w Jego śmierć i zmartwychwstanie, zostaliśmy ochrzczeni, zanurzeni w Jego śmierci i dlatego razem z Nim możemy świętować zmartwychwstanie. Zmartwychwstaliśmy razem z Nim. Święty Paweł mówi o tym, że razem z Chrystusem zostaliśmy ukrzyżowani i teraz żyjemy już nie my, ale żyje w nas Chrystus. Dlatego jesteśmy w Chrystusie, jesteśmy całkowicie nowym stworzeniem, a jeśli jesteśmy w Chrystusie to, co było trudne w naszym życiu, minęło, a Bóg czyni w naszym życiu nowe rzeczy.

czas 04:10

Zapraszam Cię na Kurs Przemiany Myślenia:
- 7 GRU, Lublin

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś na:
www.szkoladucha.pl

Zapraszam Cię na Noc Chwały 28-30 grudnia w Lublinie!

Noc Chwały, to spotkanie z Bożą atmosferą burzącą wszelkie bariery, budujące porozumienie ponad podziałami, przestrzeń zrozumienia i szukania jedności w różnorodności. Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, gdzie doświadczymy obietnicy, że to co stare minęło, a Bóg wszystko czyni NOWE!

Już dziś możecie kupić bilety na Noc Chwały, w promocyjnej cenie (40% zniżki), która obowiązywać będzie tylko 5 dni – tym bardziej zachęcamy do zrobienia tego jak najszybciej na www.noc.chwaly.pl.

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Zaproście znajomych i udostępnijcie tę informację.


dr Anna Saj

Komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy, czy chcesz być pierwszy?

Napisz komentarz