Czego się spodziewać?

7 spokojnych dni

odpoczynku

Wiele atrakcji

dla wszystkich pokoleń

Już po raz drugi organizujemy Lazy Summer Camp! W ostatnim roku było zjawiskowo. Wszyscy odpoczęliśmy jak nigdy. Całymi rodzinami spędzaliśmy czas nad morzem i na basenie, grając w koszykówkę i siatkówkę, chodząc na fitness dla kobiet i mężczyzn, słuchając najlepszego nauczania i zaczynając każdy dzień z Bogiem między braćmi i siostrami.

Szykujcie się na niesamowity wypoczynek w małej i kameralnej nadmorskiej miejscowości. Wrócimy do domów naładowani Bożą obecnością, gotowi do podejmowania wyzwań, które zdobędziemy zwycięską ręką.

Przeżyj niezapomniane rodzinne wakacje!

Image

Image

Informacje

Lokalizacja

 • Ośrodek EGM-ŁAZY
  ul. Morska 5 | Łazy k. Mielna

  Klimatyczny ośrodek położony w malowniczej i cichej miejscowości, dostosowany dla rodzin z dziećmi.

Czas

 • 12 - 19 sierpnia 2017

Mówcy

 • dr Anna Saj
  ks. dr hab. Sławomir Pawłowski

Wyżywienie

 • śniadania, obiadokolacje
  * Jeden wieczór - biesiada przy grillu i ognisku

O ośrodku

Ośrodek położony jest w pobliżu jeziora Jamno i ok. 400 m od brzegu morza. Obiekt posiada pokoje w pawilonach oraz domki campingowe.

pokaż więcej

Na terenie ośrodka znajdują się place zabaw, boiska do gry w piłkę siatkową i do piłki ręcznej lub nożnej. Piaskownice oraz duże połacie trawników zapewniają bezpieczną zabawę. W budynkach mieszkalnych i na terenie ośrodka znajduje się kilka specjalnych sal, w których organizowane są zabawy i programy rozrywkowe dla dzieci. Starszym ośrodek proponuje ping-ponga. Dla chętnych zapewniony jest dostęp do Internetu.

Kolejną atrakcją jest basen kąpielowy z brodzikiem dla dzieci z podgrzewaną wodą. Wieczorem nasi goście często spotykają się podczas biesiady przy ognisku lub grillu. W trakcie tych spotkań szef kuchni serwuje biesiadne dania.

Dla zmotoryzowanych jest zorganizowany ogrodzony i dozorowany parking.